výroba ATYP biokrbových obostavieb 

- venujeme sa výrobe štýlových interiérových obostavieb oceľových biokrbových vložiek. Obostavbu realizujeme zo sadrokartónových predpripravených GKF polotovarov a na mieste už iba zmontujeme bez veľkej prašnosti. 

              

Obostavbu navrhujeme podľa typu a veľkosti oceľovej biokrbovej vložky. Súčasťou montáže je aj vnútorná izolácia.                                                                                                                                                                              vyžiadajte si ponuku  

Zabezpečujeme obhliadku a ponuku zdarma. 

Pre náročnejších zákazníkov 3D vizualizáciu návrhu ktorej cena bude odpočítaná v prípade realizácie obostavby. 3D vizualizáciu je možné vsadiť aj do fotografie interiéru kde by sa mal biokrb inštalovať. 

Biokrby sú nenáročné zariadenie ponúkajúce emóciu skutočného ohňa. Je vhodný do bytov, reštaurácií, hotelov a interiérov kde je treba vytvoriť zaujímavú dominantu. Biokrb spravidla nie je vhodný ako hlavné vykurovacie teleso. Jeho prevádza na tento účel nie je ekonomická. 

Obostavby realizujeme : nástenné alebo samostatne stojace. 

Povrchovú úpravu volíme podľa toho kde sa bude nachádzať : hladká, lesklá, kamenný obklad, prípadne farebne dotvorime v štýle : patina, shabby shic, vintage

ukážka mojich posledných realizácií 

       

Niečo o krboch : 

Bioalkohol / etanol /je prírodný produkt zo zemiakov alebo repy. Vyrába sa viacero tried etanolu s obsahom vody alebo aj 100% čistý. 

Pri horení sa uvoľňuje zbytková voda ktorá môže zanechávať jemnú pachovú stopu. Pri 100% etanole je pachová stopa minimálna. 

Biokrbové vložky sú oceľové s nerezovými horákmi. Keramická vata v horáku zjemňuje horenie a vytvára tzv. knôtový efekt. 

Viac odpovedí nájdete v e-booku